Kratom – Green Meng Da HQ

(mitragyna speciosa)

 

„KRATOM“ je obecný název pro jeden z porduktů (prach, celé listy, hustá tekutina a další formy) z dospělých listů stromu Mytragina Speciosa, rostoucích převážně v jihovýchodní Asii. Každý z kratomových stromů patří do jedné ze tří skupin, podle barevnosti (stonkú a žilnatiny listů). Dělí se na tři základní druhy Green (stimulující), Red(uklidňující) a White(něco mezi).  Alkaloidy obsažené v listech(především mitragynin a paynanthein) se liší v závislosti na „barvě“ a oblasti, kde daný strom roste.  Na základě těchto znalostí dokážete zařadit  a rozpoznat jaké vlastnosti od kterého typu očekávat. Více v Herbáři.

 

GREEN MENG DA HQ  je nejsilnější stimulační varianta zeleného kratomu pro pořádnou dávku aktivity. Navíc je to Premium Meng Da varianta, což znamená prodloužený efekt. Buďte jako lokomotiva, k nezastavení!:)  Jedná se o jeden z nejoblíbenějších druhů mezi uživateli.

Nástup účinku: cca 25min

Trvání účinku: cca 6-8h

 

Dávkování:

1-2 gramy – nízká dávka, velice jemný efekt (vhodné pro citlivé jedince)
3-4 gramy – střední dávka, znatelný efekt (vhodné pro běžné „použití“)
5-6 gramy – vyšší dávka, silný efekt – (vhodné pro osoby s větší tolerancí, či víkendově)
6 a více – vysoká dávka, velmi silný efekt – (nedoporučuje se, od určitého množství efekt neroste lineárně)

 

Upozornění: Dávkování je pouze orientační  a je důležité mít na paměti, že kratom může na každého působit jinak. Citlivější jedinci si vystačí s menším množstvím, kdežto zkušení uživatelé budou volit spíše množství větší. Mezi další faktory ovlivňující výsledný efekt jsou tělesná váha, věk, případná medikace a podobně.

Mějte respekt vůči této mocné rostlině, tak i vůči sobě a přizpůsobte tomu i dávkování a frekvenci. Při častém užívání se tělo adaptuje a pro stejný efekt budete potřebovat vyšší dávku. Proto mnoho uživatelů dpopručuje rozmezí 3-4 dny mezi jednotlivými  konzumacemi. Příliš časté užívání může vyvolat mírné nebezpečí fyzické zavislosti, proto dodržujte doporučené dávkování a frekvenci užívání. Symozřejmě je kratom nevhodný pro těhotné a kojící ženy.

 

 

 

 

 

 

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.  

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. 

Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.